اجرای پروژه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۱

– مشاوره در سرمایه گذاری، اخذ مجوزها، انتخاب محل نصب و طراحی
– انجام طراحی نیروگاه‌ های خورشیدی در ابعاد کیلوواتی و مگاواتی
– مدل سازی سیستم‌های متصل / منفصل از شبکه به شیوه گزارش گیری کامل و پروژه های دانشجویی
– ارائه خدمات تعمیر و نگه داری نیروگاه ها

با توجه به این حقیقت که به گفته متخصصان، ایران با داشتن بیش از ۳۰۰ روز آفتابی و متوسط تابش ۴.۵-۵.۵ کیلووات ساعت بر متر مربع در روز، یکی از کشورهای با پتانسیل بالا در زمینه انرژی خورشیدی معرفی شده است و از طرفی با توجه به لزوم دوری از سوختهای فسیلی و  استفاده از انرژی پاک، نیاز مبرمی به جایگزینی سوختهای فسیلی و نیروگاههای وابسته با انرژی و نیروگاههای خورشیدی وجود دارد. متاسفانه به دلیل بالا بودن هزینه های راه اندازی نیروگاه های خورشیدی، تاسیس نیروگاههای خانگی و یا صنعتی نیازمند مشورت با تیم متخصص در این زمینه است. لذا، تیم Iranpvsys افتخار دارد با ارائه خدمات مشاوره ای شامل تهیه اسناد ساختمانی، قراردادها فرعی، هماهنگی معاملات، اطمینان بخشی از مقیاس های ساخت و ساز، نظارت بر ساخت و ساز و کنترل کیفیت، برنامه ریزی و نظارت بر انجام آن، تایید خدمات توافق شده، هماهنگی با تامین­ کننده انرژی، آزمون پایداری، اندازه ­گیری و ارزیابی عملکرد، آماده سازی برای انتقال و راه اندازی، همراه مشتریان گرامی می باشد. همچنین، این تیم با انجام مطالعات اولیه اقتصادی، پیش بینی های امکان سنجی، بررسی موقعیت جغرافیایی و اخذ مجوز ها مشاوره کاملی به مشتریان ارائه می نماید.


راه اندازی پروژه های نیروگاهی در ابعاد بزرگ و کوچک با برنامه ریزی دقیق و تهیه نقشه های مهندسی به صورت مرحله به مرحله توسط تیم Iranpvsys بدین شرح انجام میشود: طراحی نیروگاههای خورشیدی به گونه ای است که حداکثر صرفه اقتصادی، تولید انرژی و دوام را داراست. این تیم با جانمایی مناسب، طراحی سیستم فتوولتائیک تجزیه و تحلیل سایه، انتخاب تامین کننده ها، طراحی سیم کشی ولتاژ ضعیف و متوسط جهت اتصال نیروگاه به شبکه همراه مشتریان گرامی است. باید توجه داشت که زوایای مورد نظر توسط تیم Iranpvsys شامل موارد زیر است: اسناد کامل مونتاژ، نقشه های ساخت و ساز تایید شده، آموزش و هماهنگی قرارداد ها و معاملات، هماهنگ سازی تحویل به موقع برنامه ها، برنامه های لجستیکی قابل اعتماد، مدیریت ایمنی صحیح، نصب حرفه ای و …


پس از احداث، راه اندازی و بهره برداری نیروگاههای خورشیدی، یکی از دغدغه ی صاحبان نیروگاهها تعمیرات و نگهداری از نیروگاه است. با وجود اینکه نیروگاه های خورشیدی نسبت به سایر انواع نیروگاه های تولید انرژی به میزان کمتری از تعمیرات و نگهداری احتیاج دارند، نگهداری اصولی و علمی از نیروگاه های خورشیدی می توان عمر مفید نیروگاه و همچنین بازدهی نیروگاه را بالا برد. از اینرو تیم Iranpvsys با ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری شامل محافظت در برابر رعد و برق، تعویض پنل های شکسته، تعمیرات اینورتر، اصلاح جهت پنل ها، بررسی سازه ها و سیم کشی ها و تعمیر فیوزهای سوخته، تولید نیرو را به حداکثر و هزینه های ناشی از عدم بازدهی را به حداقل می رساند.